Oferujemy więcej niż konkurencja, SEO  copywriting to dopiero początek. Tworzymy również profesjonalne artykuły sponsorowane oraz prezentacje firm i produktów.

Słowo daję- a w zasadzie, słowa, które w umiejętnym połączeniu tworzą spójny przekaz: o charakterze reklamowym, informacyjnym bądź publicystycznym. Choć główną gałęzią działalności firmy jest na daną chwilę copywriting, wykonuję wszystko co z tekstem związane, począwszy od tworzenia treści, poprzez przeredagowania, aż po korektę- więcej informacji w zakładce „OFERTA”.

 Z zawodu jestem socjologiem, z zamiłowania i w praktyce -redaktorem, zaś zainteresowania mam bardzo wszechstronne: medycyna alternatywna, szeroko pojęty zakres sztuk pięknych, historia, militaria, sport, motoryzacja- to jedynie kilka przykładów (tego że nie samą pracą człowiek żyje). Jako że lubię i potrafię pisać na każdy temat, zapraszam do współpracy bez względu na branżę w jakiej się Państwo specjalizujecie. Dlaczego warto? Po pierwsze dlatego, iż swej pracy nie traktuję tylko i wyłącznie jako źródła zarobku, lecz jest ona moją pasją, dającą zadowolenie pozafinansowe. Po drugie, dzięki bogatemu doświadczeniu i wrodzonej „lekkości pióra”  gwarantuję pełen profesjonalizm.


Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!